Новини публікуються мовою оригіналу

Мінфін підготував проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Методичних рекомендацій зі співставлення субрахунків бухгалтерського обліку та перенесення залишків», який має запрацювати із 01.01.2017 р.

Документ визначає співставлення субрахунків бухгалтерського обліку та перенесення залишків:

між Планом рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, затвердженим наказом Мінфіну від 26.06.2013 р. № 611 та Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженому наказом Мінфіну від 31.12.2013 р. № 1203.

Нагадаємо

Передбачено запровадження з 01.01.2017 р. нових порядку застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом і зобов’язаннями розпорядників бюджетних коштів і державними цільовими фондами, типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій із виконання місцевого бюджету; методичних рекомендацій зі співставлення субрахунків бухгалтерського обліку доходів і витрат із кодами бюджетної класифікації, а також низки НП(С)БОДС.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»