Новини публікуються мовою оригіналу

У підготовленому до другого читання й ухваленому в цілому проекті Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» (№ 5132) комітетом запропоновано таке.

1. Ставки єдиного податку для платників:

  • першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;
  • другої групи — у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року;
  • третьої групи — у відсотках до доходу (відсоткові ставки).

2. Установити, що з 1 січня 2017 року до прийняття відповідним органом місцевого самоврядування рішення про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2017 рік ставка єдиного податку для платників першої групи, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та збору за місця для паркування транспортних засобів застосовується з коефіцієнтом 0,5.

3. Норми щодо незастосування РРО не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»