Новини публікуються мовою оригіналу

На відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності мають право будь-які застраховані особи та члени їхніх сімей. Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та звільнення), якщо інше не передбачено законом.

Путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу видається безкоштовно лікувально-профілактичним закладом застрахованій особі, дитині або двом дітям у супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи, яка їх замінює (опікунові, піклувальнику), згідно з висновком відбіркової комісії лікувального закладу щодо направлення хворих до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів, у якому вона перебуває на лікуванні, за наявності довідки страхувальника.

Довідка заповнюється за основним місцем роботи застрахованої особи, завіряється в робочому органі Фонду, де підприємство, організація, установа перебуває на обліку як страхувальник, та дійсна протягом одного місяця. До путівки додаються виписка з медичної картки хворого з висновком відбіркової комісії лікувально-профілактичного закладу та рекомендаціями щодо його подальшого лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу.

Строк лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за путівками, придбаними за рахунок коштів Фонду, становить 24 доби, а поділ путівки забороняється. Застрахованій особі протягом календарного року за рахунок коштів Фонду може бути виділена лише одна путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу.

Відповідні особливості ФСС з ТВП нагадує в листі від 15.12.2016 р. № 2.4-46-2241.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»