Мінрегіон затвердив національний стандарт ДСТУ-Н Б Б.2.2-7:2013 «Настанова з улаштування контейнерних майданчиків», який набуде чинності 01.04.2014 р.

Він призначений для застосування суб’єктами господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері поводження з побутовими відходами та у сфері благоустрою, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, органами самоорганізації населення, громадянами, а також організаціями-розробниками проектної документації під час проектування, будівництва та утримання контейнерних майданчиків. 

Цим стандартом передбачено, що під час проектування житлових будинків, громадських, виробничих, складських та інших споруд необхідно передбачати будівництво й облаштування контейнерних майданчиків для роздільного збирання та зберігання побутових відходів, урн для побутових відходів.

Застосування нового національного стандарту, за словами фахівців, забезпечить належне утримання та раціональне використання територій об’єктів благоустрою, а також дозволить створити умови для захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

         За інформацією офіційного веб-сайту Мінрегіону

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»