Щоб отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, підприємцям необхідно подавати заяву до Головного управління Міндоходів у області або до Центру обслуговування платників податків за місцем проведення торговельної діяльності. Про це повідомляють, зокрема, ГУ Міндоходів у Луганській,  Чернівецькій,  Івано-Франківській, Кіровоградській областях.

Новий порядок видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами затверджено наказом Міндоходів «Про затвердження Порядку організації роботи головних управлінь Міндоходів із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» від 21.10.2013 р. № 603.

Для отримання ліцензії суб’єкт господарювання повинен подати заяву, довідку органу доходів і зборів про реєстрацію касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться в місці торгівлі, а також документи, перелік яких визначено Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 р. № 481.

Документи, що є підставою для видачі ліцензії, подаються в одному примірнику в копіях, засвідчених нотаріально або органом, який видав оригінал документа, і приймаються за описом.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»