Починаючи з 1 липня 2014 року студенти ВНЗ та учні професійно-технічних навчальних закладів отримають право придбавати квитки за половину їх вартості для проїзду не лише в загальних, плацкартних вагонах, а й у вагонах другого та третього класу всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучень, а також у всіх вагонах регіональних поїздів.

Пільговий проїзд студентам та учням оформляється в разі, коли статус студента (учня) підтверджується даними, що містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, створеній відповідно до постанови КМУ від 13.07.2011 р. № 752.

Така норма наштовхує на висновок, що з 1 липня 2014 року студентам та учням не доведеться пред’являти студентські (учнівські) квитки під час придбання квитків на потяги.

Постанова КМУ «Про внесення змін до пункту 6 Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України» від 17.10.2013 р. № 784.
Набирає чинності з 01.07.2014 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»