Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у підкатегорії 213.01 ресурсу «ЗІР» пояснює, що день отримання суб'єктом господарювання наказу органу доходів і зборів про проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску враховується як перший із трьох робочих днів для проведення зазначених контрольних заходів за умови забезпечення участі в наведених заходах як представників підприємства, так і посадових осіб органу доходів і зборів.

Призначення контрольного аналізу та/або контрольного запуску здійснюється наказом органу доходів і зборів, у якому зокрема зазначаються посадові особи цього органу та/або вповноважені експерти, яким доручено проведення таких заходів (п. 5 Порядку проведення контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки, контрольного запуску у виробництво сировини та матеріалів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 р. № 429).

Своєю чергою, наказ про проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску вручається особисто керівникові підприємства (уповноваженій ним особі) або надсилається рекомендованим листом із повідомленням про вручення на податкову адресу підприємства разом із супровідним листом, у якому прописується зворотна адреса (п. 6 Порядку № 429).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»