Новини публікуються мовою оригіналу

Уряд привів свої підзаконні акти у відповідність до законодавства щодо дерегуляції та спрощення ведення бізнесу в агропромисловому комплексі (повідомлено на Урядовому порталі).

Зокрема, постановою «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2007 р. № 705 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 16.11.2016 р. № 829 затверджено переліки об'єктів регулювання у сфері карантину рослин із метою контролю за переміщенням територією України та для імпорту, експорту й реекспорту й бланки фітосанітарних і карантинних сертифікатів. Крім того, документом передбачено виключення Порядку оформлення карантинного дозволу на імпорт (транзит).

У переліку для цілей контролю за переміщенням територією України передбачено необов'язковість оформлення карантинних сертифікатів на зерно та продукти його переробки. Це, своєю чергою, значно спростить ведення бізнесу в агропромисловому комплексі.

Нагадаємо: при імпорті рослин і продуктів рослинного походження необхідно було отримувати карантинний дозвіл на імпорт, яким установлювалися фітосанітарні вимоги для імпортних вантажів і який видавався винятково центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері карантину рослин.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»