З метою удосконалення державної політики у сфері здійснення державного архітектурно-будівельного контролю Уряд схвалив зміни до діючих нормативно-правових актів (постанов КМУ від 13.04.2011 р. № 461 і від 13.04.2011 р. № 466), якими визначив процедуру внесення змін до повідомлення або декларації щодо виконання підготовчих і будівельних робіт та прийняття в експлуатацію об’єктів, а також порядок їх скасування. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Унесеними змінами визначено порядок дій замовників будівництва в разі виявлення ними технічної помилки в надісланому повідомленні або зареєстрованій декларації, порядок скасування надісланого повідомлення або зареєстрованої декларації посадовими особами органу державного архітектурно-будівельного контролю в разі виявлення ними факту подання замовником недостовірних даних, які є підставою вважати об'єкт самочинним будівництвом.

Змінами врегульовано питання щодо зарахування плати за видачу сертифіката до доходів загального фонду державного бюджету, як це визначено Бюджетним кодексом України.

Прес-служба Мінрегіону

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»