Новини публікуються мовою оригіналу

ГУ ДФС в Одеській області в листі від 01.11.2016 р. № 1369/Д/15-32-14-06-08 зазначило: однією з вимог Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 р. № 547, перед скасуванням реєстрації РРО є необхідність розпломбування РРО в ЦСО, з яким суб'єктом господарювання укладено договір про технічне обслуговування та ремонт РРО.

Разом із заявою про скасування реєстрації суб'єкт господарювання надає довідку ЦСО про розпломбування РРО (крім випадків установлення невідповідності конструкції та програмного забезпечення РРО документації виробника) та повертає до контролюючого органу реєстраційне посвідчення.

Отже, чинним законодавством не передбачено іншого способу і/або іншого виключення в проведенні скасування реєстрації РРО в разі відсутності зв’язку із ЦСО.

Зважаючи на викладене, контролери пропонують ужити заходів щодо встановлення зв’язку із ЦСО, з яким укладено договір про технічне обслуговування та ремонт РРО, та враховувати вказані вище норми чинного законодавства.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»