Новини публікуються мовою оригіналу

За результатами аналізу органів доходів і зборів установлено, що з року в рік набувають поширення факти порушення вимог митного законодавства при ввезенні на митну територію України транспортних засобів у режимі «транзит» та «тимчасове ввезення».

Про це зауважує Мінфін у поданні до проекту Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо накладення стягнень у справах про порушення митних правил та виконання постанов у цих справах».

Тож пропонується за перевищення строку тимчасового ввезення товарів на митну територію України чи строку тимчасового вивезення товарів за межі митної території України більше ніж на 10 діб накладати штраф у розмірі 100% вартості цих товарів, транспортних засобів комерційного призначення або їх конфіскацію.

За перевищення встановленого ст. 95 МКУ строку доставки товарів, транспортних засобів комерційного призначення більш ніж 20 діб, а так само втрата цих товарів, транспортних засобів комерційного призначення чи видача товарів без дозволу органу доходів і зборів пропонується штраф у розмірі 100% вартості цих товарів, транспортних засобів комерційного призначення або їх конфіскація.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»