Сьогодні існує принаймні три варіанти розрахунку середньої зарплати для оплати лікарняного, який настав у перший день роботи або коли застрахована особа не мала заробітку з поважних причин.

Відповідно до п. 10 Порядку обчислення середньої зарплати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплати за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ від 26.09.2001 р. № 1266, середню зарплату для оплати лікарняних визначають, виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), установленої працівникові на момент настання страхового випадку. При цьому беруть кількість робочих днів місяця, у якому настав страховий випадок, що випливає з прикладу, наведеного в додатку 1 до цього Порядку.

Зовсім недавно з’явився лист Мінсоцполітики від 04.09.2013 р. № 478/18/99-13, який пропонує визначати середньомісячну кількість робочих днів за 6 календарних місяців перед настанням страхового випадку. Також у поточному році з’явилося кілька суперечливих роз’яснень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, які радять для визначення цього показника брати 12 календарних місяців. Однак запропоновані варіанти розрахунку суперечать нормам зазначеного Порядку.

Про те, чи варто керуватися цими роз’ясненнями та хто вправі роз’яснювати норми щодо застосування згаданого вище Порядку й перевіряти правильність застосування, читайте в матеріалі «Хвороба в перший день роботи: як обчислити середню зарплату для лікарняного».
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»