Новини публікуються мовою оригіналу

Фонд соціального захисту інвалідів у листі від 12.09.2016 р. № 1/6-690/04 наполягає, що на законодавчому рівні імперативно визначено єдиний для всіх роботодавців норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів і порядок його обчислення.

Підприємства, установи, організації, у т.ч. підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, які використовують найману працю, самостійно розраховують кількість робочих місць для працевлаштування інвалідів і забезпечують працевлаштування інвалідів.

Норми законодавства не ставлять відповідний обов'язок підприємства в залежність від будь-яких обставин, із яких інвалід не може працювати на підприємстві, не встановлюють підстав, за яких роботодавець може бути звільнений від обов'язку виконання нормативу та звільнений від відповідальності за невиконання нормативу.

У який спосіб виділити та створити додаткові місця для працевлаштування інвалідів згідно із законодавством, має вирішити підприємство.

Роботодавці мають право в разі незгоди відстоювати власні інтереси в суді.

Водночас Державна служба зайнятості в листі від 14.09.2016 р. № ДЦ-01-6415/0/616 прописала: не передбачено постійного підтвердження чи повторного подання інформації про потребу в робочій силі (форма № 3-ПН) у разі тривалого неукомплектування вакансій.

А щодо заходів, які допоможуть роботодавцю довести в суді, що він зробив усе можливе для працевлаштування людей з інвалідністю, відповідає: у разі подання державній службі зайнятості лише форми № 3-ПН не можна вважати, що роботодавець зробив усе можливе для працевлаштування фахівця з інвалідністю.

Із роботодавцями, які за повідомленням територіальних відділень Фонду соціального захисту інвалідів не виконали нормативу щодо працевлаштування інвалідів, проводиться індивідуальна робота для працевлаштування на вільні робочі місця конкретного фахівця з інвалідністю.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»