Новини публікуються мовою оригіналу

Мінсоцполітики в листі від 12.09.2016 р. № 1294/13/84-16 розглянуло ситуацію, коли тривалість щорічної та додаткової відпусток на роботі за сумісництвом більше, аніж за основним робочим місцем, на 4 дні.

У цьому випадку працівник може:

  • приступити до роботи за основним місцем роботи, а за сумісництвом  продовжувати перебувати у відпустці;

або

  • приступити до роботи за основним місцем роботи й за сумісництвом і скористатися правом на грошову компенсацію за 4 дні невикористаної відпустки;

або

  • оформити на роботі за сумісництвом відпустку без збереження заробітної плати за згодою сторін.

Обчислюємо середню зарплату для оплати часу щорічної відпустки й інших видів відпусток за основним місцем роботи та за сумісництвом окремо.

Окрім того, на період додаткової оплачуваної відпустки у зв'язку з навчанням, що надається за основним місцем роботи, на роботі за сумісництвом слід надавати відпустку без збереження заробітної плати, яка надається в обов'язковому порядку працівнику-суміснику — строком до закінчення відпустки за основним місцем роботи.

Водночас жінка, котра перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку, має право перервати таку відпустку й оформити відпустку у зв'язку з навчанням, оскільки відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку може бути використана повністю або частинами. Переривання частково оплачуваної відпустки для догляду за дитиною здійснюється за заявою працівника, наказом власника чи вповноваженого ним органу. Після закінчення відпустки у зв'язку з навчанням працівнику знову може бути надана відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»