Новини публікуються мовою оригіналу

Мінфін наказом від 19.09.2016 р. № 827 затвердив зміни до Порядку повернення коштів, помилково чи надміру зарахованих до державного й місцевих бюджетів .

  Порядок повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затверджений наказом Мінфіну від 03.09.2013 р. № 787.

Серед нововведень затверджено форму Подання на повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів та інших доходів бюджету, яка має застосовуватися в разі повернення помилково чи надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів й інших доходів бюджетів (КРІМ зборів і платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи ДФС).

Водночас уточнено, що в разі повернення помилково чи надміру зарахованих до бюджету податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи ДФС, подання має подаватися до відповідного органу Казначейства за формою згідно з додатком 1 до Порядку взаємодії територіальних органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та територіальних органів Державної казначейської служби України у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну від 15.12.2015 р. № 1146.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»