Новини публікуються мовою оригіналу

На веб-сайті ProZorro повідомлено про реалізацію останньої з трьох процедур, регламентованих Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII, а саме — «конкурентний діалог».

Ця процедура покликана допомогти держзамовникам провести переговори з потенційними учасниками з метою визначити потрібні їм технічні характеристики робіт або послуг. Конкурентний діалог значно полегшить закупівлі юридичних послуг, ІТ-розробок, наукових досліджень тощо.

Процедура конкурентного діалога проводиться у два етапи. Спочатку учасники подають у тендерних пропозиціях опис своєї реалізації по закупівлі без зазначення ціни. Далі замовник розглядає пропозиції, перевіряє їх на відповідність тендерним вимогам і за результатами запрошує учасників до переговорів. Під час переговорів обговорюються різні аспекти закупівлі з метою допомогти замовнику визначитися з деталями характеристик товарів або послуг. На другому етапі учасники повинні подати остаточний варіант пропозиції із ціною. Далі процедура проходить за такою ж схемою, як відкриті торги.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»