Новини публікуються мовою оригіналу

МОЗ на своєму веб-сайт повідомило про те, що ініціювало скасування Постанови КМУ від 25.03.2014 р. № 95, якою окремі категорії лікарів були позбавлені надбавок до зарплати. Ідеться передусім про працівників екстреної медичної допомоги, протитуберкульозних закладів, а також лікарів первинної ланки.

«У 2014 р. Мінфін без погодження з Міністерством охорони здоров’я вирішив, що надбавки працівникам екстреної допомоги, фтизіатрам, які працюють в тубдиспансерах, та лікарям первинної ланки є необов’язковими. Але всі ми знаємо, в яких важких умовах працюють ці люди, отримуючи копійчані зарплати. Ми хочемо поборотися за лікарів і домогтися від уряду скасування 95-ї постанови», — наголосив Павло Ковтонюк, заступник міністра охорони здоров’я України.

Нагадування: згідно з постановою КМУ «Деякі питання оплати праці працівників закладів охорони здоров’я» від 25.03.2014 р. № 95, були скасовані державні гарантії, установлені постановами КМУ № 199 («Деякі питання оплати праці медичних працівників системи екстреної медичної допомоги»), № 174 («Деякі питання оплати праці працівників протитуберкульозних закладів») та № 977 («Деякі питання оплати праці медичних працівників, що надають первинну медичну допомогу»).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»