Новини публікуються мовою оригіналу

Уряд затвердив постанову «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів в оплаті за послуги централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату за послугу з централізованого опалення», відповідно до якої надано можливість сім’ям, які не підпадають під дію житлової субсидії, сплачувати рахунки за теплопостачання рівними частинами протягом року. Тобто в споживачів буде можливість в опалювальний період сплачувати лише 50% вартості спожитих послуг, решту — 50% рахунка — доплати в літній період.

Для цього сім’ї варто звернутися з письмовою заявою до виконавця послуги із централізованого опалення про надання розстрочки в оплаті житлово-комунальної послуги з теплопостачання. Починаючи з дати подання заяви щомісяця протягом опалювального періоду тепло-комунальне підприємство виставлятиме рахунок у вигляді 50% від нарахованої плати за спожиту послугу.

Решта суми — неоплачених 50% від нарахованої протягом опалювального періоду плати за житлово-комунальну послугу — виставлятиметься споживачу протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами, починаючи з травня по вересень включно.

Розрахунок і розподіл рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених 50% від нарахованої протягом опалювального періоду плати за житлово-комунальну послугу із централізованого опалення здійснюється виконавцем житлово-комунальної послуги із централізованого опалення.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»