Новини публікуються мовою оригіналу

Верховною Радою прийнято за основу проект Закону «Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних» (законопроект № 2504а-д).

Передбачається визначити основні засади створення та ведення Єдиного державного реєстру, унормувати питання ведення військового обліку військовозобов'язаних, який здійснюватиметься не лише на паперових облікових картках, а й в електронному вигляді в єдиній централізованій базі даних.

Також було прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» (щодо посилення гарантії дотримання законодавства України)» (законопроект № 2985).

Передбачається поширити на органи місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ та організацій, у т.ч. навчальних закладів, незалежно від місця їх знаходження в Україні та наявності в їх адміністративно-територіальних одиницях військових комісаріатів, обов’язок на вимогу військових комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов’язаних про їх виклик до військових комісаріатів, забезпечувати своєчасне прибуття за цим викликом, у 7-денний строк повідомляти районні (міські) військові комісаріати про прийняття на роботу (навчання) та звільнення з роботи (навчання) призовників і військовозобов’язаних.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»