Новини публікуються мовою оригіналу

ГУ ДФС в Одеській області у зв’язку з перейменуванням населених пунктів та вулиць наголошує, що внесення змін, пов’язаних із таким перейменуванням, не вважається зміною місцезнаходження платника податків. Ініціатором унесення таких змін є платник податків. Нормативними документами не встановлено строку внесення таких змін платником податків до його облікових даних.

У разі виникнення змін у даних або внесення змін у документи, що подаються для взяття на облік згідно з Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Мінфіну від 09.12.2011 р. № 1588 (далі — Порядок № 1588), окрім змін, що вносяться до Єдиного державного реєстру, і змін, про які платник податків повідомив за основним місцем обліку, платник податків зобов'язаний протягом 10-ти календарних днів із дня внесення змін у зазначені документи подати до контролюючого органу уточнені документи в такому самому порядку, як і під час узяття на облік.

Додаткова реєстраційна заява за формами № 1-ОПП, № 5-ОПП подається з позначкою «Зміни» або за формою № 1-РПП — із позначкою «Перереєстрація, зміни» (п. 9.2. р. ІХ Порядку № 1588).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»