Новини публікуються мовою оригіналу

Управління Держпраці у Хмельницькій області  роз’яснило особливості прийняття на роботу осіб, які поєднують роботу з навчанням за денною (очною) формою.

Чинним законодавством про працю обмежень у прийняті на роботу осіб, із мотивів поєднання ними роботи й навчання за денною (очною) формою, не передбачено.

Під час укладення трудового договору особа, котра поєднуватиме роботу й навчання за денною (очною) формою, має враховувати свої можливості щодо виконання роботи в робочий час, визначений трудовим договором. За угодою між працівником і роботодавцем може встановлюватись як при прийнятті на роботу, так і згодом, неповний робочий день або неповний робочий тиждень. Чинним законодавством про працю обмежень щодо тривалості робочого часу, визначеного ст.ст. 50, 51 КЗпП, для осіб, які поєднують роботу й навчання у ВНЗ за денною (очною) формою, не передбачено.

Здобуття відповідного ступеня та кваліфікації особою, що навчається у ВНЗ, на певному рівні вищої освіти законодавством про працю не регулюється, і така діяльність не передбачає одержання доходу (заробітної плати) у грошовій або іншій формі. У випадку прийняття на роботу особи, яка поєднуватиме роботу й навчання за денною (очною) формою, і якщо для такої особи ця робота буде єдиним місцем роботи на умовах трудового договору, підстав для оформлення трудового договору на умовах сумісництва немає.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»