Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у підкатегорії 102.04 системи «ЗІР» надала відповідь на запитання: «Чи необхідно бюджетній установі подавати до контролюючого органу документи про підтвердження її відповідності вимогам ст. 133 ПКУ?».

До неприбуткових організацій, що відповідають вимогам п. 133.4 ПКУ і не є платниками податку на прибуток, зокрема, можуть бути віднесені бюджетні установи.

При цьому міністерства, інші центральні органи виконавчої влади та установи й організації, утворені ними, які є бюджетними установами, можуть бути включені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій на підставі положень чинного законодавства.

У разі якщо неприбуткова організація діє на підставі установчих документів організації вищого рівня відповідно до закону, така неприбуткова організація може повідомити контролюючий орган щодо її належності до структури відповідної організації вищого рівня та подати копії документів, що підтверджують таку належність (підпорядкованість).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»