Новини публікуються мовою оригіналу

Уряд постановою від 05.10.2016 р. № 693 уніс зміни до Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування .

  Порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2013 р. № 347

Як повідомляється на Урядовому порталі, зазначені зміни спрямовані на спрощення механізму компенсації роботодавцям ЄСВ, і його приведено у відповідність до законодавства, що, своєю чергою, сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.

Зокрема Центр зайнятості для виплати компенсації роботодавцю ЄСВ, сплаченого за нового працівника, безпосередньо керуватиметься даними з Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування (без проведення самостійного розрахунку на основі заробітної плати працівника). Окрім того, скасовано залежність розміру ЄСВ, що підлягає компенсації, від класу професійного ризику виробництва.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»