Новини публікуються мовою оригіналу

Трудовим законодавством України встановлені імперативні вимоги щодо дотримання роботодавцями, незалежно від форми власності й господарювання, прав вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3-х років, у т.ч. це стосується також й іноземних громадян.

Відповідно до ч. 3 ст. 184 КЗпП, звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3-х років (до 6-ти років — ч. 6 ст. 179 КЗпП), одиноких матерів за наявності дитини віком до 14-ти років або дитини інваліда, з ініціативи власника чи вповноваженого ним органу не допускається, окрім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору.

Тож у вітчизняного роботодавця відсутні правові підстави для розірвання трудових відносин із жінкою — іноземною працівницею, на яку згідно із законодавством України поширюються гарантії ст. 184 КЗпП; роботодавець повинен ужити заходів щодо подовження дії відповідного дозволу на використання праці іноземної працівниці.

Про це йдеться в листі Мінсоцполітики від 02.03.2011 р. № 2164/0/14-11/026.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»