Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у листі від 26.09.2016 р. № 31558/7/99-99-18-02-03-17 повідомила, що законодавством України з питань державної митної справи чітко визначені: умови подання тимчасових митних декларацій у межах процедур митного контролю й оформлення, умови визначення ставок митних платежів для нарахування сум митних платежів за тимчасовою митною декларацією та вимоги щодо надання відмови в митному оформленні.

Отже, якщо декларант або вповноважена ним особа не володіє точними відомостями про характеристики товарів, необхідні для заповнення митної декларації у звичайному порядку, вона може подати до органу доходів і зборів тимчасову митну декларацію на такі товари за умови, якщо вона містить дані, достатні для поміщення їх у заявлений митний режим, і під зобов'язання про подання додаткової декларації в строк не більш ніж 45 днів із дати оформлення тимчасової митної декларації (ч. 1 ст. 260 МКУ).

Якщо декларант не володіє точними відомостями, необхідними для визначення ставок митних платежів, для нарахування сум митних платежів за тимчасовою митною декларацією застосовується найбільша ставка митних платежів із тих, під яку може підпадати товар (ч. 3 ст. 260 МКУ)

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»