Новини публікуються мовою оригіналу

У разі коли право на будівництво об'єкта передано іншому замовнику або змінено осіб, відповідальних за проведення авторського нагляду під час виконання підготовчих робіт, або змінено осіб, відповідальних за проведення авторського й технічного нагляду під час виконання будівельних робіт, замовник (його вповноважена особа) протягом 3-х робочих днів повідомляє про такі зміни відповідному органу державного архітектурно-будівельного контролю шляхом подання повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання підготовчих робіт або повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт (п. 14 Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою КМУ «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» від 13.04.2011 р. № 466)

Державна архітектурно-будівельна інспекція щодо цього в листі від 30.03.2016 р. № 40-303-(90-9)/2034 зазначила: виконання підготовчих і будівельних робіт без подання такого повідомлення не може продовжуватися.

У разі зміни генерального підрядника чи підрядника (якщо підготовчі або будівельні роботи здійснюються без залучення субпідрядників) замовник (його вповноважена особа) повідомляє органу державного архітектурно-будівельного контролю про такі зміни листом.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»