Новини публікуються мовою оригіналу

ГУ ДФС у Донецькій області на своєму офіційному веб-сайті нагадує про відповідальність за неподання або несвоєчасне подання Звіту про використання доходів (прибутків) неприбутковою організацією.

Так, відповідно до п. 46.2 ПКУ, неприбуткові підприємства, установи й організації, визначені п. 133.4 ПКУ, подають Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за формою, затвердженою наказом Мінфіну України від 17.06.2016 р. № 553, у строки, передбачені для подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

Зокрема неподання або несвоєчасне подання платником податків чи іншими особами, зобов’язаними нараховувати й сплачувати податки, збори, податкових декларацій (розрахунків), тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 грн, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання. Ті самі дії, учинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 грн за кожне таке неподання або несвоєчасне подання (п. 120.1 ПКУ).

Зважаючи на викладене, за неподання або несвоєчасне подання до контролюючих органів податкової декларації (розрахунку) платник податків сплачує штраф у розмірі 170 грн, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання з урахуванням п. 49.2 ПКУ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»