Новини публікуються мовою оригіналу

Як повідомляється на веб-сайті «Укрзалізниці», завдяки скасуванню різних видів бронювання та зміні розподілу місць за видами продажу пасажири зможуть купити більше квитків на поїзди. Відповідний наказ «Укрзалізниці» підписано 26 вересня, який розпочне діяти з 30 жовтня 2016 року.

Завдяки внесеним змінам до наказу щодо розподілу місць у пасажирських поїздах за бронями й видами продажу вдалося збільшити кількість місць для виїзду соціально вразливих верств населення. Тепер для них у кожному поїзді передбачено для оформлення до 10-ти місць замість 4-х, як було раніше. Також розширено перелік таких осіб. Так, цією можливістю, окрім інвалідів Великої Вітчизняної війни, мають право скористатися: учасники бойових дій, у т.ч. АТО; інваліди 1 та 2 груп та діти-інваліди.

Для державних установ й організацій установлено бронювання місць лише в одному поїзді за наявності інших поїздів одного маршруту.

Також переглянено та встановлено більш жорсткі умови викупу місць для організованих груп пасажирів — не пізніше 3-х діб.

Скасовано такі види броні:

  • для реалізації місць начальником вокзалу станцій, вокзалів регіональних філій залізниць;
  • для реалізації місць начальником Відокремленого підрозділу «Український центр обслуговування пасажирів» регіональної філії «Південно-Західна залізниця»;
  • для реалізації місць начальником регіональної філії.

До того ж скасовано такі види продажу: для організованого виїзду груп у зворотному напрямку в додаткових поїздах та вагонах і для зворотного виїзду з держав Європи.

Лишилася для бронювання певна кількість місць для службових відряджень працівників залізничного транспорту.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»