Вінницьке обласне відділення ФСС із ТВП розглянуло звернення від страхувальників щодо порядку розрахунку допомоги по вагітності та пологах застрахованій особі по страховому випадку, який настав у місяці, у якому вона вийшла на роботу після відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.

Якщо в розрахунковому періоді перед настанням страхового  випадку застрахована особа з поважних причин не мала заробітку, середня заробітна плата визначається виходячи з тарифної ставки (посадового окладу) або її частини, установленої на день настання страхового випадку. Якщо тарифна ставка не встановлюється, розрахунок проводиться виходячи з розміру мінімальної заробітної плати (або її частини), установленого законом на день  настання страхового випадку.

Зважаючи на те що місяць, у якому настав страховий випадок, не входить до розрахункового періоду, а в розрахунковому періоді застрахована особа у зв’язку з перебуванням у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку не мала заробітку, середня заробітна плата для обчислення їй допомоги по вагітності й пологах визначається з тарифної ставки (посадового окладу) або її частини, установленої на день настання страхового випадку.

При цьому страхувальнику важливо пам’ятати, що середньоденна заробітна плата за один календарний день розраховується шляхом ділення тарифної ставки (посадового окладу) або її частини на середньомісячну кількість календарних днів — 30,44.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»