ГУ ДФС у Київській області в листі від 18.08.2016 р. № 1903/10/10-36-12-02 зазначило, що при визначенні вартості будівельно-монтажних робіт будівельні матеріали власного виробництва включаються до кошторисної документації за собівартістю їх виготовлення, а не за відпускною ціною.

Вартість продукції, виготовленої в допоміжних і другорядних виробництвах будівельної організації, включається до собівартості будівельно-монтажних робіт за собівартістю їх виготовлення, котра формується відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 16 «Витрати».

Згідно з ДБН Д.1.1-1-2000 «Правила визначення вартості будівництва», які мають обов'язковий характер застосування при здійсненні будівництва із залученням державних коштів, якщо для виконання будівельно-монтажних робіт підрядник планує виготовлення власними силами окремих будівельних матеріалів, виробів, конструкцій на другорядних виробництвах, що є в його структурі, ціна по таких матеріальних ресурсах приймається за відповідною калькуляцією, затвердженою підрядною організацією в установленому порядку (за виробничою собівартістю).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»