Мін’юст в листі від 21.06.2016 р. № 21413/677-0-2-16/8 пояснив, що в ЄДР зміна назв (перейменування) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об'єктів топоніміки населених пунктів, підлягає відображенню.

Певного строку для внесення змін щодо місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв'язку зі зміною назви (перейменуванням) об'єктів топоніміки населених пунктів законодавство не визначає.

Тому відомство вважає, що зміни стосовно назви вулиці можна вносити в загальному порядку при внесенні змін до своїх установчих документів, пов'язаних зі зміною складу своїх учасників (засновників, власників), структури управління тощо.

Окремо наголошено на тому, що зазначення в правовстановлювальних документах адреси об'єктів нерухомого майна, котрі існували до перейменування скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об'єктів топоніміки населених пунктів, не впливає на зміст права власності й чинність цих документів.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»