Мінсоцполітики наголосило, що мешканець квартири при оформленні субсидії в Декларації про доходи в розділі «Склад сім’ї» повинен указати родичів, котрі зареєстровані, але не проживають з отримувачем субсидії.

Зокрема, треба написати: «зареєстровані, але не проживають». Разом із Декларацією варто подати Заяву з проханням розглянути на Комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі. До того ж необхідно надати документ, що підтверджує факт непроживання відповідної особи за цією адресою (довідка з місця роботи в іншому місці, довідка про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо).

На підставі цієї Заяви Управління соціального захисту спрямує в помешкання заявника державного соціального інспектора який, своєю чергою, після перевірки складає акт.

Далі в органі соціального захисту готують подання на Комісію. Комісія приймає рішення про призначення субсидії на реальну кількість проживаючих. І це рішення Комісії є обов’язковим до виконання тими житлово-комунальними підприємствами, які є надавачами послуг.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»