Держпідприємництва за результатами опрацювання розроблених Міністерством доходів і зборів України проектів наказів щодо порядку заповнення та ведення податкової звітності підтримала внесення змін до відповідних документів.

Наразі діє форма податкової звітності з ПДВ, затверджена наказом Мінфіну від 25.11.2011 р. № 1492. Необхідність затвердження нової форми виникла у зв’язку з тим, що Міндоходів є головним органом у системі ЦОВВ, зокрема з питань забезпечення формування єдиної державної податкової політики в частині адміністрування податків і зборів та реалізації єдиної державної податкової політики.

Проекти наказів Міндоходів «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість» та «Про затвердження форми Податкової декларації про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи та Порядку ведення обліку результатів спільної діяльності на території України без створення юридичної особи» приводяться у відповідність до вимог Закону України від 04.07.2013 р. № 404-VII.

Разом із тим проекти наказів розроблено відповідно до Податкового кодексу України в частині визначення функцій і правових основ діяльності контролюючих органів та Положення про Міністерство доходів і зборів України, затвердженого Указом Президента України від 18.03.2013 р. № 141, у рамках проведення адміністративної реформи та розподілу повноважень між окремими органами виконавчої влади.

Прес-служба Держпідприємництва України

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»