Відповідно до п. 10 р. III Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 р. № 21 (далі — Порядок № 21), Додаток 6 до податкової декларації з ПДВ подається платниками, які заповнюють рядок 5 податкової декларації з ПДВ, і підприємствами (організаціями) інвалідів.

Додаток 6 заповнюється в розрізі операцій, що не є об’єктом оподаткування, звільнених від оподаткування, операцій із постачання послуг за межами митної території України та послуг, що здійснюються за межами митної території України, з урахуванням їх місця постачання відповідно до п.п. 186.2, 186.3 ПКУ (п. 3 р. V Порядку № 21).

Таблиця 1, зокрема, передбачає відображення операцій:

  • що не є об’єктом оподаткування (ст. 196 ПКУ);
  • із постачання послуг за межами митної території України та послуг, місце постачання яких визначено відповідно до п.п. 186.2, 186.3 ПКУ за межами митної території України;
  • які звільнені від оподаткування (ст. 197 ПКУ, підрозділ 2 р. XX ПКУ, міжнародні договори (угоди)), у розрізі назви операції, пункту (підпункту), статті ПКУ та суми.

Окрім того, таблиця містить рядок «Інші» та рядок «Усього згідно із статтею Кодексу».

Особливостей щодо заповнення рядка «Інші» Порядком № 21 не передбачено.

Таку інформацію повідомили контролери в підкатегорії 101.20 системи «ЗІР».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»