Головне управління ДФС у Тернопільській на своєму офіційному веб-сайті повідомляє: із 2 серпня 2016 року розпочав діяти наказ Мінфіну України від 17.06.2016 р. № 553, яким затверджена нова форма Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі — Звіт).

Неприбуткові організації, які відповідають вимогам пп. 133.4.1 ПКУ, подають Звіт за базовий звітний (податковий) рік протягом 60-ти календарних днів після закінчення року.

Отже, неприбуткові організації повинні подати Звіт за 2016 рік за новою формою у період із 1 січня по 1 березня 2017 року.

Неприбуткові організації, що порушили протягом звітного року вимоги, установлені пп. 133.4.1 ПКУ, мають подати до контролюючого органу Звіт за період із початку року по останній день місяця, у якому сталося порушення, протягом 20-ти календарних днів після закінчення місяця. У Звіті необхідно розрахувати зобов’язання з податку на прибуток за ставкою 18% виходячи із суми нецільового використання коштів.

Також неприбуткові організації, які припустилися помилок, можуть із серпня 2016 року подавати за новою формою уточнюючий Звіт, за допомогою якого можна самостійно виправити помилки минулих звітних періодів.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»