Уряд переглянув підходи до формування структури апарату органів виконавчої влади (повідомляє Урядовий портал).

Зокрема, постановою КМУ від 23.06.2016 р. № 545 унесено зміни до постанови «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій» від 12.03.2005 р. № 179.

Документом установлено, що до складу департаменту як структурного підрозділу апарату центрального органу виконавчої влади можуть входити управління (не менше 2-х) у разі, коли штатна чисельність департаменту перевищує 32 одиниці (нині управління в складі департаменту утворюються за умови наявності в департаменті понад 40 одиниць).

Окрім того, зменшено мінімальну штатну чисельність самостійного відділу із 6-ти до 5-ти одиниць, а відділу в складі департаменту (управління) — із 5-ти до 4-х одиниць.

Надано можливість уведення посади заступника начальника відділу в разі, коли штатна чисельність відділу становить не менше 5-ти одиниць (наразі посада заступника начальника відділу може вводитися при штатній чисельності не менше 7-ми одиниць), а також зменшено мінімальну штатну чисельність працівників відділів, що утворюються в складі облдержадміністрацій, із 6-ти до 5-ти одиниць.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»