Уряд здійснив черговий крок назустріч бізнесу й затвердив зміни до Ліцензійних умов, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 р. № 1001 (далі — Ліцензійні умови), у сфері автомобільного транспорту, якими подовжив строк запровадження ліцензування міжнародних вантажних автоперевезень із 6-ти до 10-ти місяців.

Попередня редакція Ліцензійних умов передбачала, що протягом 6-ти місяців із дня набрання умовами чинності міжнародні автомобільні перевізники зобов’язані отримати ліцензії, а ліцензіати подати документи й відомості про приведення своєї діяльності у відповідність із Ліцензійними умовами органу ліцензування.

Оскільки за виділений час не всі перевізники встигли отримати ліцензії, Державна служба України з безпеки на транспорті запропонувала, а Уряд ухвалив зміни до Ліцензійних умов, завдяки яким строки збільшено із 6-ти до 10-ти місяців. Таким чином, бізнес у спокійному темпі зможе виконати Ліцензійні умови та продовжити діяльність.

Зокрема текст постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1001» від 23.08.2016 р. № 537 викладено на єдиному веб-порталі органів виконавчої влади України.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»