Фахівці ДФСУ в підкатегорії 116.13.03 системи «ЗІР» наголосили: відсутність даних у гр. 3 «Обсяги реалізованого пального в кг» акцизної накладної є підставою для відмови в реєстрації акцизної накладної в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі — ЄРАН).

Контролери пояснили своє роз’яснення посиланням на:

  • п. 7 р. ІІ Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишка пального, затвердженого наказом Мінфіну від 25.02.2016 р. № 218, яким установлено, що, зокрема, у графах 3, 4 табличної частини акцизної накладної вказується інформація щодо обсягу реалізованого (відвантаженого, втраченого) пального: у кілограмах (графа 3) і літрах, приведених до температури 15° C (гр. 4):
  • п. 9 Порядку ведення Єдиного реєстру акцизних накладних, затвердженого постановою Кабміну від 24.02.2016 р. № 114, яким установлено, що причиною неприйняття акцизної накладної/розрахунку коригування для реєстрації в ЄРАН є, зокрема, наявність помилок, допущених під час складання акцизної накладної/розрахунку коригування.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»