Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у підкатегорії 115.03 системи «ЗІР» указала, що здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями, у т.ч. на розлив за межами торгових приміщень (будівель), зокрема на літніх торгівельних майданчиках, і передавання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та РРО, зазначених у додатку до ліцензії, в інше місце торгівлі, у т.ч. на інші поверхи будівель Законом про РРО не передбачено.

У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями додатково суб'єкти господарювання зазначають перелік електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться в місці торгівлі, а також місця торгівлі.

Своєю чергою, місце торгівлі — місце реалізації товарів, у т.ч. на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для тютюнових виробів та пива — без обмеження площі, для алкогольних напоїв, окрім пива, — торговельною площею не менш ніж 20 м2, обладнане реєстраторами розрахункових операцій (незалежно від їх кількості) або де є книги обліку розрахункових операцій (незалежно від їх кількості), у яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів незалежно від того, чи оформлюється через них продаж інших товарів (ст. 1 Закону про РРО).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»