Новини публікуються мовою оригіналу

Національне агентство з питань запобігання корупції на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомляє: із 1 вересня запрацює система е-декларування.

Зокрема Національне агентство з питань запобігання корупції власним рішенням від 18.08.2016 р. унесло зміни до деяких рішень НАЗК щодо функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі — Реєстр).

Відповідно до такого рішення, суб’єкти декларування, які до набрання ним чинності, подали до Реєстру необхідні документи, повинні невідкладно, але не пізніше 7 календарних днів, які обчислюються із 01.09.2016 р., перевірити зміст поданих ними до Реєстру документів і в разі виявлення неповних або недостовірних відомостей у них подати виправлені документи.

Суб’єктам декларування, які зареєструвалися в Реєстрі шляхом застосування електронних систем дистанційної ідентифікації, що використовують бази клієнтських даних банків, після набрання чинності цим рішенням, для подальшої роботи в Реєстрі необхідно отримати особистий ключ і посилений сертифікат відкритого ключа електронного цифрового підпису.

Згідно з процедурою, Рішення буде направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Окрім того, НАЗК нагадує: за дорученням Президента України, до 31 серпня 2016 року Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ) у співпраці з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) повинна доопрацювати перші 3 модулі програмного забезпечення Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»