Новини публікуються мовою оригіналу

Національне агентство з питань запобігання корупції рішенням від 09.06.2016 р. № 5 затвердило Порядок оформлення протоколів про адміністративні правопорушення та внесення приписів Національним агентством із питань запобігання корупції.

Підставами для складання протоколу про адміністративне правопорушення названі:

1) учинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією (відповідальність за які передбачена ст.ст. 172-4–172-9 КУпАП);

2) невиконання законних вимог (приписів) Національного агентства (ст. 188-46 КУпАП);

3) порушення порядку надання чи отримання внеску на підтримку політичної партії, порушення порядку надання або отримання державного фінансування статутної діяльності політичної партії, порушення порядку надання чи отримання фінансової (матеріальної) підтримки для здійснення передвиборної агітації чи агітації з всеукраїнського або місцевого референдуму (ст. 212-15 КУпАП); порушення порядку подання фінансового звіту про надходження та використання коштів виборчого фонду, звіту партії про майно, доходи, витрати й зобов’язання фінансового характеру (ст. 212-21 КУпАП).

Приписи вноситимуться Національним агентством керівнику відповідного органу, підприємства, установи, організації у випадках виявлення порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII (далі — Закон № 1700) щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування, і прирівняних до них осіб або іншого порушення цього Закону № 1700 та Закону України «Про політичні партії в Україні» від 05.04.2001 р. № 2365-III, якщо вчинені політичною партією дії (чи бездіяльність) не тягнуть за собою іншого виду відповідальності.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»