Новини публікуються мовою оригіналу

Мінекономрозвитку в листі від 05.08.2016 р. № 3302-06/24704-06 пояснило питання розгляду й оцінки замовником тендерних пропозицій учасників.

Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (далі — Закон) містить різні алгоритми здійснення розгляду й оцінки тендерних пропозицій на відповідність вимогам тендерної документації залежно від очікуваної вартості закупівлі.

Водночас подання учасниками документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, у паперовій формі Законом не передбачено.

За результатами розгляду тендерних пропозицій учасників складається протокол розгляду тендерних пропозицій. Після оприлюднення зазначеного протоколу електронною системою закупівель автоматично розсилаються повідомлення всім учасникам тендеру та оприлюднюється перелік учасників, тендерні пропозиції яких не відхилені.

При цьому тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою на підставі критеріїв і методики оцінки зазначених замовником у тендерній документації, і шляхом застосування електронного аукціону.

Таким чином, оскільки в разі здійснення закупівлі, очікувана вартість якої перевищує 133 тис. євро для товарів і послуг та 5150 тис. євро для робіт, до оцінки допускаються лише тендерні пропозиції учасників, які не було відхилено, здійснення розгляду тендерних пропозицій на відповідність вимогам тендерної документації передує проведенню електронного аукціону.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»