Новини публікуються мовою оригіналу

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення ФСС із ТВП на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради нагадала:  у разі переведення працівника на роботу на інше підприємство грошова компенсація за не використані ним дні щорічних відпусток за його бажанням повинна бути перерахована на рахунок підприємства, на яке перейшов працівник (ст. 24  Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР).

При цьому нарахування та сплата ЄСВ відбувається на попередньому місці роботи, а відповідно — відображається у Звіті з ЄСВ.

З урахуванням зазначеного, а також посилаючись на п.п. 25, 32 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабміну від 26.09.2001 р. № 1266, Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення ФСС із ТВП роз’яснила: для розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності в період перебування в трудових відносинах за новим місцем роботи сума такої компенсації не враховується, але дні щорічної відпустки не виключаються з розрахункового періоду.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»