Новини публікуються мовою оригіналу

Нещодавно ГУ ДФС у Рівненській області проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Оподаткування підакцизних товарів, ЄРАН».

Зокрема надано й відповідь на запитання:

«Яким чином заповнюються графи 4–7 «Обсяги придбання алкогольних напоїв у звітному місяці» розд. І Звіту 1-ОА та графа 4 «Всього надійшло продукції у звітному місяці» Звіту 1-РА, якщо суб’єкт господарювання здійснює придбання алкогольних напоїв як оптовий покупець, а їх реалізацію оптом та в роздріб на підставі відповідних ліцензій?».

У колонці 9 р. І Звіту № 1-ОА зазначається обсяг реалізації алкогольних напоїв у роздрібну торгівлю, у т.ч. власну роздрібну мережу, у звітному місяці.

У р. III Звіту № 1 -ОА «Перелік контрагентів, яким здійснювалася реалізація алкогольних напоїв» зазначаються всі контрагенти, у т.ч. власні роздрібні мережі.

У колонці 4 Звіту № 1-РА відображається обсяг придбання алкогольних напоїв усього за звітний період суб’єктом господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями, у т.ч. від власної оптової мережі.

Із рештою запитань можна ознайомитися за посиланням.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»