Ми плануємо зайнятися виїзною торгівлею. Підкажіть, будь ласка, у яких випадках при виїзній торгівлі слід використовувати РРО? Якщо його все ж доведеться застосовувати, то які особливості потрібно урахувати?
ВІДПОВІДЬ: При виїзній торгівлі РРО використовувати не обов’язково, утім, і не заборонено.
Головним документом, що регулює правові засади застосування касових апаратів, є Закон України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР (далі — Закон про РРО). Загалом, керуючись ст. 2 та п. 1 ст. 3 Закону про РРО, суб’єкти господарювання під час проведення розрахункових операцій за товари (послуги) у сфері торгівлі повинні використовувати зареєстровані, опломбовані та переведені у фіскальний режим роботи РРО або зареєстровані розрахункові книжки.