Чи передбачено законодавством штрафні санкції для фізичної особи за несвоєчасну сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
Відповідно до п.126.1 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах: