«Частину 1. Як повернути квиток на поїзд» читайте в № 11(20) газети «Інтерактивна бухгалтерія». Загальновідомий факт — чим раніше забронювати авіаквиток, тим дешевше він коштує. Однак у зв’язку з такою економією можуть виникнути певні труднощі, адже плани подеколи змінюються. Отже, квитки на літак уже на руках, а дату поїздки перенесено: що робити в такому випадку? Вихід є! Квитки можна повернути. А як це зробити та яка сума коштів повертається — розповімо далі…
Повернення коштів за невикористаний квиток або його частину відбувається за місцем придбання квитка чи в головному офісі перевізника (офісі з продажу перевезень перевізника) і в тій валюті, у якій квиток було оплачено. У разі якщо квиток було оплачено за допомогою банківської картки, то кошти будуть повернені на ту платіжну картку, якою було оплачено за квиток. Про це йдеться в п. 1 гл. 1 р. ХІХ Правил повітряних перевезень пасажирів і багажу, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 30.11.2012 р. № 735 (далі — Правила № 735).
Зверніть увагу!
Для того щоб вам повернули кошти, треба пред’явити:
документи, що посвідчують особу (паспорт, водійські права, студентський квиток тощо);
документи, що підтверджують право на отримання грошових сум (квиток, квитанції про оплату наднормативного багажу та будь-які інші документи, що підтверджують сплату коштів).