Ми переконані, що мало хто з вас любить вистоювати черги, адже це забирає багато часу, який можна використати з користю. Проте через необхідність щомісяця сплачувати комунальні послуги доводиться проходити цю неприємну процедуру знову та знову. У гіршому випадку рахунки просто не оплачуються декілька місяців поспіль. Тож аби цього уникнути, пропонуємо вам ознайомитися із сучасними способами оплати комунальних послуг
Оплата безготівковим способом
Що потрібно мати й знати для оплати безготівковим способом
Оплатити всі рахунки можна не виходячи з дому. Швидко, зручно та без зайвого клопоту. Для цього вам потрібно мати пластикову картку систем Visa або MasterCard будь-якого банку з будь-якою програмою (кредитна, накопичувальна, зарплатна, розрахункова чи інша). Якщо картки у вас немає, це теж не проблема, її можна оформити в будь-якому банку (як правило, безкоштовно). Можливо, звучить як реклама, але, запевняємо, що всі наведені нижче способи сьогодні широко використовуються.
Отже, пластикова картка з позитивним балансом або кредитним лімітом у вас є. Що далі?
А далі ви можете обрати будь-який інтернет-ресурс для оплати послуг. Умовно їх можна поділити на 3 типи:
Власні платіжні системи комунальних служб, розміщені на їхньому офіційному сайті або з’єднані з ними. Міжбанківські системи електронної доставки й оплати рахунків (посередники між банком — власником картки1 та комунальною службою).
Інтернет-банк або клієнт-банк (майже кожен банк надає можливість своїм клієнтам здійснювати платежі онлайн).