Військовий збір в 1С (на прикладі 1С: Підприємство 8.2, Конфігурація «Управління торговим підприємством»)

Із 03.08.2014 р. і до кінця року запроваджено утримання військового збору із зарплати й інших заохочувальних і компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику згідно з трудовими відносинами та цивільно-правовими договорами, і виграшів. Допоки програмісти працюють над оновленням до 1С, сумлінні роботодавці хочуть учасно виплатити своїм працівникам зарплату. Розповімо, як же налаштувати утримання військового збору в 1С самостійно

1. Відкриваємо пункт меню «Документы-Кадровый учет-Кадровые перемещения организаций».

2. Натискаємо кнопку «Добавить»

3. У нас створився новий документ «Кадровое перемещение организаций». Дату документа виставляємо 03.08.2014р. Зверху натискаємо кнопку «Заполнить» і в спливаючому вікні натискаємо «Выполнить». У нас автоматично заповниться таблиця з даними про працівників, а нижче — закладки з інформацією про нарахування на фонд оплати праці.

4. Переходимо на закладку «Удержания» і натискаємо кнопку «Добавить».

5. У полі «Работник» вибираємо працівника, для якого встановлюватиметься утримання.

6. У полі «Вид расчета» відкривається перелік доступних видів розрахунку. У ньому натискаємо «Добавить» і створюємо новий вид утримання з такими параметрами:

7. На закладці «Параметры базы» додаємо до в списку всі нарахування, із яких передбачено утримання військового збору:

8. На вкладці «Отражение» відкриваємо поле «Способ отражения в бухучете» і бачимо список усіх можливих способів відображення нарахувань і утримань. Знову натискаємо «Добавить» і створюємо вид відображення з такими параметрами:

9. Вибираємо цей вид відображення та в результаті маємо таке:

10. Натискаємо «Закрыть» і вибираємо військовий збір, двічі натиснувши на ньому мишкою.

11. Повертаємося в документ «Кадровое перемещение организаций». Далі заповнюємо поля згідно із зображенням:

12. Тепер потрібно створити такі рядки для кожного працівника. Це можна зробити шляхом копіювання рядка та заміною прізвища працівника у відповідному полі.

13. Проводимо документ і закриваємо.

14. Тепер під час нарахування зарплати в документі «Начисление зарплаты работникам организаций» на закладці «Удержания» потрібно провести розрахунок військового збору шляхом виконання операцій «Заполнить» і «Рассчитать».

Після того, як вийде оновлення для 1С, потрібно ці військові утримання, які налаштовані самостійно, «відключити».

Валентина СОБОЛЄВА,

бухгалтер