Як скористатись правом фізособи на податкову знижку?

Подати річну податкову декларацію у зв’язку з використанням платником податку права на податкову знижку слід до 31 грудня 2013 року включно, тобто подання декларації триває протягом всього 2013 року (пп. 166.1.2 Податкового кодексу України, даліПКУ).

Форму податкової декларації про майновий стан і доходи затверджено наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2011 р. № 1395 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи».

З метою повного та своєчасного проведення розрахунків сум, що підлягають поверненню з бюджету внаслідок застосування платниками податку права на податкову знижку, у рядку 9 податкової декларації потрібно вказати реквізити банківського рахунку для перерахування коштів у разі повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку, у тому числі при застосуванні права на податкову знижку: номер рахунку, наименування установи банку, код банку, МФО банку.

У рядку 11 податкової декларації вказується сума податку, на яку платник податку має право зменшити суму річного податкового зобов'язання у зв'язку з використанням права на податкову знижку згідно із ст. 166 ПКУ.

В разі використання платником податку права на податкову знижку разом з податковою декларацією заповнюється та подається додаток 6 (перелік сум витрат, що включаються до складу податкової знижки згідно із ст. 166 ПКУ).

ДПІ у Солом’янському районі м. Києва ДПС